jesteśmy dostępni


Szukaj promocji

Filtry

Miejsce wylotu
Miejsce docelowe
Linie lotnicze
Kraj docelowy
Data podróży

Wybrane promocje

Brak promocji o wybranych parametrach

Informacje

Tanie loty z Warszawy


Kto ma informację w dzisiejszych czasach ten oszczędza czas i pieniądze. Czy Twoja dotychczasowa linia lotnicza spełnia Twoje oczekiwana? Czy ma dobre ceny na każde połączenie. Nikt nie jest doskonały, ale niektórzy są już całkiem blisko. Agenci internetowi, tacy jak Aero.pl zgromadzili na swoich stronach niemal 99% dostępnych na świecie połączeń. Teraz sam decydujesz, co wybierasz. System wyszuka w ciągu kilku sekund dla Ciebie najlepszą opcję, a Ty w ciągu następnych sekund możesz dokonać rezerwacji.


Warszawa znajduje się na przecięciu najważniejszych dróg handlowych w środkowej Europie. Jest największym miastem Polski, uważanym za jeden z najbardziej znaczących ośrodków kulturowych w naszym kraju. Mieści się tutaj wiele muzeów, teatrów i niezwykle ciekawych pod względem architektonicznym zabytków, pochodzących z różnych epok, począwszy od antyku aż po nowoczesną architekturę wieżowców. 


Zlokalizowane są tutaj cztery duże lotniska: Okęcie, Mokotów, Modlin i Babcie. Port lotniczy na Okęciu położony jest około 10 km na południowy – zachód od centrum i stanowi największe lotnisko na terenie Polski. Dojazd możliwy jest autobusem linii: 148, 175, 188, 331,  a w nocy N32. Port Modlin oddalony jest zaś o 40 km na północ od centrum. Na lotnisko można się dostać korzystając z usług transportowych tzw. modlinbusu, który odbywa połączenia między Warszawą Centralną a portem. Dojazd jest także możliwy Kolejami Mazowieckimi. Lotnisko w Modlinie obsługuje głównie przewoźników oferujących tanie loty do portów lotniczych zlokalizowanych w Europie.


Do najważniejszych zabytków w obrębie stołecznego miasta można natomiast zaliczyć: Muzeum Powstania Warszawskiego; getto; Pałac Kultury i Nauki, Łazienki, Pałac Królewski, a także wpisaną na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Starówkę, czyli historyczne centrum miasta Warszawy. W jej głównej części, na Rynku Starego Miasta stoi pomnik Syrenki, która niewątpliwie stała się symbolem naszej stolicy. Warszawa obfituje w wiele obiektów, które powinien zobaczyć każdy turysta  pragnący poznać niezwykle bogatą, smutną i tragiczną historię tego miasta. Podczas pobytu w stolicy Polski warto także wybrać się do nowoczesnego, multimedialnego Centrum Nauki Kopernik, gdzie każdy miłośnik nauk ścisłych znajdzie dla siebie odpowiednie zajęcie. Otworzono tutaj laboratorium chemiczne, biologiczne, fizyczne oraz pracownię robotyczną. Dzięki obecności specjalistów, w kilkuosobowych grupach, można tutaj wykonywać własne eksperymenty. Warszawa słynie z odbywających się tutaj dużych imprez cyklicznych, festiwali, koncertów oraz przeglądów artystycznych. Do najbardziej popularnych należą m.in.: "Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy", "Koncerty Chopinowskie", "Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego", "Warszawski Międzynarodowy Festiwal Jazzowy Jazz Jambore"  i wiele innych.