jesteśmy dostępni


Szukaj promocji

Filtry

Miejsce wylotu
Miejsce docelowe
Linie lotnicze
Kraj docelowy
Data podróży

Wybrane promocje

Brak promocji o wybranych parametrach

Informacje

Aero.pl jest internetowym serwisem pozwalającym zarezerwować i zakupić bilety lotnicze zarówno linii regularnych  jak i linii lotniczych niskokosztowych nazywanych tanimi liniami.

Na naszej stronie znajdą Państwo zawsze aktualne, najtańsze i najświeższe okazje na przeloty do wybranych miast na świecie. Aero.pl dokłada wszelkich starań, aby znajdujące się tu ofert linii lotniczych były wprowadzane najszybciej jak to możliwe po tym, jak zostają one opublikowane przez linie lotnicze, aby zapewnić Państwu dostęp do zawsze najświeższych i aktualnych informacji. Specjalnie stworzone w tym celu narzędzie, którym jest wyszukiwarka promocji na stronie Aero.pl pozwala w sposób wygodny i łatwy znaleźć korzystną ofertę. Precyzyjne wyszukiwanie z pewnością pozwoli zaoszczędzić czas na szukanie konkretnego przelotu

Promocje udostępniane  przez przewoźników zarówno na tanie linie jak i regularne połączenia są najchętniej kupowanymi ofertami, ponieważ linie lotnicze niejednokrotnie wychodząc naprzeciw klientom oferują ceny biletów daleko odbiegające od standardowej ceny na danym kierunku lotu. Atrakcyjność promocji przekłada się między innymi na budowę zainteresowania ofertą danego przewoźnika, stąd linie lotnicze, zarówno tanie linie jak i regularne, często tworzą je i przedstawiają swoim klientom. Promocje linii lotniczych pozwalają również nam, wszystkim podróżnym, odwiedzić upragnione i wymarzone miejsca na świecie.

Należy jednak mieć na uwadze fakt, że jeśli pojawiła się przecena na bilet lotniczy to linie zwykle ograniczają ilość dostępnych miejsc w tejże ofercie. Oznacza to, że ilość tańszych biletów , na danym kierunku przelotu jest niewielka. W przypadku tanich linii lotniczych może to być do kilku miejsc na dany samolot obsługujący dany kierunek objęty promocją. W przypadku linii lotniczych regularnych może to być do kilkunastu miejsc na jeden samolot. Dlatego właśnie Aero.pl przykłada dużą wagę do tego, aby były one aktualne i szybko umieszczane na stronie.

Linie lotnicze przygotowując promocję określają do kiedy można z niej skorzystać, a także w jakich datach musi odbyć się podróż, aby z przeceny skorzystać. Dla podróżnych, zainteresowanych takimi ofertami oznacza to, iż nie zawsze atrakcyjniejsze cena wypada na dzień, kiedy klient chciałby odbyć podróż. Jest to wynikiem tego, że tańsze bilety na ten dzień zostały już sprzedane. Często wystarczy zmienić datę swej podróży i można wtedy znaleźć ofertę na przelot w niższej, właśnie promocyjnej cenie. Ostatecznie oznacza to, że to nie klient decyduje kiedy zechciałby odbyć podróż, a dostępność miejsc, czyli sama promocja mówi klientowi, kiedy może polecieć. Inaczej rzecz ujmując – chcąc skorzystać z tańszych przelotów Należy być przygotowanym na elastyczność dat podróży i oczywiście decydować się na zakup szybko, zanim bilety w promocyjnej cenie zostaną wykupione przez innych.

Wszelkie wyszukiwarki biletów lotniczych, a także same systemy rezerwacyjne prezentują oferty przelotów sortując je od najtańszych. Oznacza to, iż miejsca objęte promocją sprzedają się pierwsze. Można powiedzieć, iż szukając połączeń lotniczych nie da się nie zauważyć przecenionych biletów, jeżeli są one dostępne na dany dzień i dany kierunek. Można postawić pytanie, to po co promocja, skoro i tak widać je na stronie internetowej? Promocje prezentowane przez Aero.pl maja na celu poinformowania Państwa o tym, ze właśnie pojawiły się nowe oferty przelotów lotniczych, aby mogli Państwo skorzystać z nich jak najszybciej. Im dłużej trwa obniżka cen tym mniejszy wybór dat, w których można odbyć podróż.

Przyjęło się, iż poszukując tanich połączeń lotniczych należy rozpocząć te poszukiwania nie później niż 1,5  miesiąca przez planowanym rozpoczęciem podróży. Dzisiaj linie lotnicze prześcigają się w swych ofertach, konkurują o klienta. Często zdarza się, że jedna z linii lotniczych publikuje przecenione oferty na danym kierunku, a już za chwilę, kilka dni później, kolejna linia mająca ten kierunek w swej ofercie proponuje jeszcze atrakcyjniejszą cenę biletu na podobny okres podróży co ta poprzednia. I tak dalej.