jesteśmy dostępni


Atlanta Hartsfield International Airport

Kraj
Stany Zjednoczone
Miasto
Atlanta
Liczba terminali
2
Adres
6000 North Terminal Parkway Suite 435, Atlanta, Georgia 30320, USA
Telefon
001 (404) 209 1700 lub 530 7300
WiFi/Internet
Przechowalnia bagażu
Transport publiczny
Centrum transportu naziemnego (tel: 404 530 6674) zlokalizowane obok punktu odbioru bagaży, będzie cennym źródłem informacji na temat wszystkich rodzajów transportu: autobusowego, kolejowego, busów, taxi, wahadeł kursujących z lotniska do hoteli a także na temat wynajmu samochodów i limuzyn. Pociągi i autobusy obsługiwane są przez lokalnego przewoźnika MARTA (tel: (404) 848 5000). Pociąg do centrum Atlanty jedzie 15 minut, gdzie można przesiąść się w inne linie prowadzące w głównych kierunkach: czerwoną linię "północ-południe" do North Springs, niebieską "wschód-zachód" do H.E.Holmes lub Indian Creek, pomarańczową "północny wschód-południe" z powrotem na lotnisko lub do Doraville. Lotnisko jest także obsługiwane przez autobusy przewoźnika Greyhound Flightlink. Autobusy odchodzą do wielu miast i stanów z północnego terminalu. Do wielu hoteli znajdujących się w pobliżu lotniska, takich jak Hilton Atlanta Airport, Hampton Inn, The Westin Atlanta Airport i Ramada można dotrzeć dedykowanymi autobusami. Kurs taksówką do centrum miasta to koszt około 30USD.
Parking
Lotnisko zapewnia zarówno dla postoju długoterminowego jak i krótkoterminowego 31.000 miejsc parkingowych. Są to zarówno kryte jak i otwarte parkingi z bezpośrednim dostępem do terminali. Krótkoterminowe parkingi usytuowane są przed każdym terminalem. Parkingi dla dłuższych postoi znajdują się obok terminali. Specjalne darmowe busy łączą parkingi z terminalami.
Obsługiwane linie lotnicze
American Airlines, Delta Air Lines, United Airlines, Pinnacle Airlines, SkyWest Airlines, AirTran Airways, Atlantic Southeast Airlines, Comair, US Airways, Air France, British Airways, Lufthansa, KLM Royal Dutch Airlines.
Wynajem samochodów
Hertz, Avis, National, Alamo, Enterprice, Budget, Dollar Rent a Car i Thrifty.
Baza hotelowa
HI Express Hampton Inn Red Roof Inn Airport North Holiday Inn Airport North Atlanta Airport Marriott Ramada
Sklepy i restauracje
Na lotnisku znajduje się prawie 100 sklepów, 40 lokali usługowych, jak np. salon spa. Na posiłek lub kawę można wybrać się do jednego z około 50 punktów restauracyjnych lub kawiarni. Wybierać można między takimi punktami jak np. Domino's pizza, Starbucks, Burger King, Pizza Hut, Popeye's Chicken, TGI Friday's czy Seattle's Best Coffe.
Inne lotniska w okolicy
Chicago (ORD) Stany Zjednoczone
Miami (FLL) Stany Zjednoczone
Honolulu (HNL) Stany Zjednoczone
Nowy Jork (JFK) Stany Zjednoczone
Boston (BOS) Stany Zjednoczone
Los Angeles (LAX) Stany Zjednoczone
Miami (MIA) Stany Zjednoczone
Nowy Jork (EWR) Stany Zjednoczone
Orlando (MCO) Stany Zjednoczone
San Francisco (SFO) Stany Zjednoczone
Pokaż wszystkie lotniska