jesteśmy dostępni


Brussels Airlines

Kod linii lotniczej:
SN
Program lojalnościowy – indywidualny:
Miles & More
Program lojalnściowy – biznesowy:
PartnerPlusBenefit
Logo:
Informacje o linii lotniczej:
Brussels Airlines (SN) to belgijska linia lotnicza, która oferuje największy wybór lotów do i z Brukseli. Brussels Airlines powstało w wyniku połączenia SN Brussels Airlines i Virgin Express - sojusz ten istnieje od 2005 roku, kiedy to udziały obu linii zostały umieszczone w jednej własności grupy SN Airholding. Wartości takie jak elastyczność, terminowość, rzetelność, doskonała obsługa, wielojęzyczny personel, gwarancja niskich cen i najwyższa jakość są znakiem firmowym tego przewoźnika.

Grupa ma około 3000 pracowników i 51 samolotów, które obsługują około 300 lotów dziennie, łącząc stolicę Europy z około 70 lotniskami europejskimih i afrykańskimi.

Na europejskich trasach, obsługiwanych przez AVRO, Airbus A319 i Boeing 737, Brussels Airlines oferuje wybór usług premium na bardzo wysokim poziomie: b.business oraz : b . flex , gdzie w sposób eleastyczny można dokonywać zmian (bez dodatkowych opłat), a odprawa przebiega błyskawicznie dzięki pierwszeństwu wejścia na pokład z możliwością wzięcia większej ilości bagażu. Długodystansowe loty są wykonywane Airbusem A330-300 .

Brussels Airlines wykonuje przeloty do 16 miejsc na kontynencie afrykańskim, oraz międzykontynentalne, długodystansowe przeloty do Chin, Tajlandii, Indie, Zjednoczone Emiratów Arabskich, Toronto i 33 innych miejsc w Ameryce Północnej przez Nowy Jork i Chicago.

Większość miejsc w Europie są obsługiwane przez AVRO RJ85, AVRO RJ100 lub BAE 146 samolotów. Brussels Airlines ma około 14 samolotów Avro RJ85 do dyspozycji. Ten typ statku powietrznego posiada 82 miejsca. Brussels Airlines posiada również 12 samolotów AVRO RJ100 i 6 samolotów Bae 146 z odpowiednio 97 i 84 miejscami na pokładzie. W dniu 11 grudnia 2008 r., linia Brussels Airlines została oficjalnie zaproszona do sojuszu Star Alliance.
Odprawa – opis:
Odprawa od 24h do 1h przed wylotem
Odprawa – link: