jesteśmy dostępni


Bilety lotnicze do Tajlandii

Filtry

Miejsce wylotu
Kraj wylotu
Data wylotu
Linia lotnicza
Miejsce docelowe
Kraj docelowy
Data powrotu

Wybrane loty

Brak wyników dla wybranych kryteriów
Bilety lotnicze do Tajlandii

Bilety lotnicze do Tajlandii


Egzotyka, bajkowy tropikalny krajobraz, dzika nieujarzmiona natura. Tajlandia skrywa w sobie moc tajemnic i zdaje się być kierunkiem idealnym dla żądnych niezapomnianych wrażeń tropicieli przygód oraz osób pragnących zaznać chwili błogiego spokoju i relaksu. Bangkok, Pattaya, Chiang Mai i wiele innych przepełnionych niezwykłymi obiektami i atrakcjami miast, przyciąga co roku rzesze turystów pragnących poznać Tajlandię od wewnątrz, przeniknąć jej kulturę, zasmakować odmienności.


Tajlandia jest krajem, w którym uprawia się głównie ryż, kukurydzę oraz trzcinę cukrową. W rolnictwie zatrudnionych jest aż 40% społeczeństwa. Państwo jest dobrze rozwinięte pod względem komunikacyjnym, stan dróg jest dobry. Na uwagę zasługuje jednak fakt, iż obowiązuje tutaj ruch lewostronny, a turyści, pragnący przemieszczać się po kraju autem, są zobligowani do posiadania międzynarodowego prawa jazdy. W Tajlandii znajduje się wiele lotnisk, zaś najważniejsze z nich to lotnisko w Chiang Mai, Suvarnabhumi oraz Don Luang w Bangkoku, a także port lotniczy Phuket do którego również odbywa się wiele lotów.


Tajlandia to kraj podzielony na siedemdziesiąt sześć prowincji, a główną religią jest tutaj buddyzm. Stolica państwa Bangkok jest chętnie odwiedzana przez podróżnych z rozmaitych stron świata - bilety lotnicze do Tajlandii nie są aż tak drogie. To miasto, będące według wierzeń siedzibą boga Indry. Do największych atrakcji turystycznych należy zaliczyć przede wszystkim Świątynię Szmaragdowego Buddy, która usytuowana jest w obrębie Wielkiego Pałacu, w samym centrum metropolii i stanowi dla wyznawców buddyzmu najważniejsze miejsce kultu. Budowla sprawia niesamowite wrażenie, jej wnętrze jest bogato zdobione, a posadzka pokryta srebrnymi płytkami. Na ścianach widnieją zaś malowidła przedstawiające historię życia Buddy oraz rysunki mówiące o powstaniu Wszechświata i człowieka.


Piękne krajobrazy Tajlandii, piaszczyste plaże, bogata kultura...


Przebywając w Bangkoku warto wybrać się do Wielkiego Pałacu podzielonego na część świecką z pomieszczeniami mieszkalnymi rodziny królewskiej i salami recepcyjnymi oraz część religijną z zespołem świątyń Wat Phra Kaeo. Do wartych zobaczenia obiektów o charakterze sakralnym zalicza się również bajkową świątynię Wat Arun, Wat Pho, a także Wat Traimit. Każda z nich posiada swój własny niepowtarzalny charakter. Osoby rezerwujące bilety lotnicze do Tajlandii i pragnące zaznać błogich chwil odpoczynku powinny wybrać się natomiast do usytuowanego na wschodnim wybrzeżu Zatoki Tajlandzkiej miasta Pattaya. Białe, piaszczyste plaże, lazurowa woda i słońce zapewnią wymarzony relaks. Miłośnicy sportów wodnych również znajdą tutaj idealne warunki do rozwijania swoich pasji. Przepięknym miastem położonym w północnej części Tajlandii jest zaś, zwane potocznie „Różą Północy”, Chiang Mai, w którym zwiedzić można aż ponad 300 świątyń. Najstarsza z nich Wat Chiang Man została wzniesiona w ostatnich latach XIII stulecia. Miłośnicy kultury przebywając tutaj powinni się koniecznie wybrać do Chiang Mai City Arts and Cultural Center. Chiang Mai to miasto turystyczne, w którym każdy podróżnik znajdzie coś dla siebie.