jesteśmy dostępni


Szalona Środa: Madryt, Wilno, Toronto

Zakochani mogą powiesić symboliczną “kłódkę miłości” z inicjałami i życzeniami na moście biskupa Jordana w Poznaniu lub na mostkach zakochanych w Wilnie. Fani piłki nożnej chociaż raz w życiu muszą wybrać się do Madrytu na mecz Realu Madryt. A miłośnicy pięknych widoków mogą polecieć do Toronto i nad położony niedaleko wodospad Niagara. Właśnie te cztery kierunki znalazły się w dzisiejszej Szalonej Środzie:

Podane ceny obowiązują przy wylocie z Warszawy. Dostępne są również bilety na podróże z lotnisk regionalnych (droższe o 170-200 złotych w zależności od miejsca i terminu wylotu). Promocja trwa do północy dzisiejszego dnia. Podane ceny zawierają wszystkie opłaty i podatki lotniskowe. Podane wyżej ceny nie zawierają opłaty serwisowej w wysokości 95 złotych ( w przypadku lotów na trasie Warszawa - Poznań, Poznań - Warszawa - 55 złotych).

Zadzwoń do nas pod numer 0 801 470 502 lub 71 371 50 50 i załóż rezerwację u Doradcy Aero.pl lub skorzystaj z wyszukiwarki biletów lotniczych na stronie www.aero.pl.
Zespół Aero.pl