jesteśmy dostępni


Nowy rozkład letni PLL LOT

Polskie Linie Lotnicze wprowadziły zmiany w swoim rozkładzie lotów na sezon letni 2014:

  1. Zwiększona zostanie częstotliwość lotów poprzez stworzenie tzw "drugiej fali" popołudniowych wylotów z Warszawy do: Budapesztu, Pragi, Sofii,Bukaresztu, Belgradu, Moskwy, Odessy, Wilna, Lwowa, Rygi i do Tallina. W rozkładzie pojawią się również dodatkowe rejsy do Kopenhagi, Mediolanu, Sztokholmu, Brukseli, Paryża, Hamburga i Amsterdamu.
  2. Rejsy do Chicago, Nowego Jorku i Toronto będą realizowane przez cały sezon codziennie w stałym rozkładzie popołudniowym. Dodatkowo w szczycie wakacyjnym (maj - wrzesień) uruchomione zostaną rejsy w godzinach południowych.
  3. Wiosną LOT wykona 5 dodatkowych rejsów do Rzymu Dreamlinerami. Między 22 kwietnia a 3 maja będzie można polecieć z Warszawy oraz Krakowa do stolicy Włoch. Więcej informacji znajdą Państwo w notatce: Oferta specjalna na loty do Rzymu
  4. Zlikwidowane zostaną wszystkie połączenia zagraniczne (Frankfurt, Monachium, Wiedeń) z lotnisk regionalnych. Wszystkie połączenia od wejścia nowego rozkładu, będą realizowane przez Warszawę.
Rozkład letni będzie obowiązywał od 31 marca 2014 roku.
Zadzwoń do nas pod numer 0 801 470 502 lub 71 371 50 50 i załóż rezerwację u Doradcy Aero.pl lub skorzystaj z wyszukiwarki biletów lotniczych na stronie www.aero.pl.
Zespół Aero.pl