jesteśmy dostępni


Najlepsze linie lotnicze 2011 roku

W trakcie odbywającego się w Paryżu pokazu lotniczego, w paryskim muzeum Air And Space Museum (Musee Air + Espace) odbyło się wręczenie nagród dla najlepszych linii lotniczych na świecie.

Pierwszą nagrodę jako lidera i miano najlepszej linii lotniczej - World's Best Airline 2011 - otrzymała linia Qatar Airways.

Nagroda, jak co roku, została przyznana przez niezależną agencję Skytrax. Badania zostały przeprowadzone na grupie ponad 18 milionów pasażerów w 100 różnych krajach.

Kolejne miejsce zajęła linia lotnicza Singapore Airlines, a na trzecie miejsce zasłużyła wg badanych linia lotnicza Asiana Airlines.

W pierwszej dziesiątce znalazła się jedna europejska linia lotnicza - Turkish Airlines - która zajęła miejsce dziewiąte. Wskazuje to na fakt, iż azjatyckie i blisko-wschodnie linie lotnicze przodują przed pozostałymi liniami i tylko turecki przewoźnik może się z nimi mierzyć jako europejski przedstawiciel.
Poniżej przedstawiamy Państwu TOP 10 najlepszych linii lotniczych świata w 2011 roku.

Ranking Skytrax - Worlds Best Airline 2011
1 Qatar Airways
2 Singapore Airlines
3 Asiana Airlines
4 Cathay Pacific Airways
5 Thai Airways International
6 Etihad Airways
7 Air New Zealand
8 Qantas Airways
9 Turkish Airlines
10 Emirates


Asiana Airlines otrzymała nagrodę za najlepszy personel pokładowy - World's Best Cabin Staff.
Dragon Air wykonujący loty regionalne, między innymi przy bliskiej współpracy z Cathay Pacific, otrzymała nagrodę dla najlepszego przewoźnika lokalnego - Best Regional Airline.
Najlepszy personel naziemny – World’s Best Airline Ground Service, według rankingu, posiada ANA All Nippon Airways.

Zapraszamy do rezerwacji najlepszych linii lotniczych w Aero.pl. Nasi Doradcy Aero z pewnością znajdą najlepszą ofertę, co w połączeniu z najlepszymi liniami przyniesie Państwu pełną satysfakcję z podróży.

Zadzwoń do nas pod numer 0 801 470 502 lub 71 371 50 50 i załóż rezerwację u Doradcy Aero.pl lub skorzystaj z wyszukiwarki biletów lotniczych na stronie www.aero.pl.


Zespół Aero.pl
Zadzwoń do nas pod numer 0 801 470 502 lub 71 371 50 50 i załóż rezerwację u Doradcy Aero.pl lub skorzystaj z wyszukiwarki biletów lotniczych na stronie www.aero.pl.
Zespół Aero.pl